آخرین مطالب بخش طراحی

دکوراسیون منزل

علاوه بر اطلاعاتی که در این بخش از سایت مشاهده می فرمایید . ما کالکشنی از تصاویر دکوراسیون داخلی ( به ویژه منازل ) را بر روی دو عدد DVD مهیا کرده ایم که برخی از تصاویر این کالکشن در مطالب سایت نیز انتشار یافته اند

توضیحات مربوط به این کالکشن :

بزرگترین مجموعه عکسهای معماری داخلی شامل

- تصاویر زیبایی با کیفیت بالا از گچبری و نور مخفی در سقف

- صدها تصویر از صنایع چوبی لوازم خانه مثل کمد ، صندلی ، مبلمان ، میز

- صدها تصویر کاغذ دیواری

- معمار ی و طراحی داخلی مکانهای پزشکی ، اتاق پذیرش و اتاق انتظار ، بیمارستان و مطب ها همچنین مراکز آموزشی ، کتابخانه ها ، غرفه های فروشگاهی

معرفی آثار معماران آمریکایی در پروژه های ارایه شده توسط آنها برای دفاتر کار منازل مسکونی ، رستوران ها و استادیو ها
- تصاویر و پلان های منازل مسکونی : اتاق خواب ، نشیمن ، حمام و دستشویی، اتاق کودکان ، استخر ، جکوزی

- تصاویری بسیار زیبا از نور پردازی های طبیعی و همچنین چراغ های رنگی در منازل و مکانهای عمومی

- طراحی های زیبای مکانهای عمومی ، ادارات ، دانشگاهها ، سالن های همایش و مراکز بزرگ و کوچک خرید

- طرح هایی زیبا از مبلمان اداری ، پارتیشن بندی ها و میزهای کامپیوتری

- به همراه کالکشنی از آبجکتهای معماری سه بعدی

پرداخت وجه بعد از تحويل

خرید مجموعه موسیقی بدون کلام

در ابتدا توجه داشته باشید که شما بدون نیاز به هیچ هزینه ای میتوانید تمام موسیقی های بیکلام این سایت را از اینجا دانلود نمایید . حتی برای دانلود نیاز به عضویت در سایت نیست .  و اما برای افرادی که به هر دلیلی تمایل به دانلود ندارند امکان ارسال سفارش قرار داده شده است . شما میتوانید مجموعه ای از موسیقی های بدون کلام را بصورت پستی سفارش دهید . بسته ای که سفارش خواهید داد  مجموعه بزرگی  است از زیباترین موسیقی های بیکلام از بزرگان این هنر که بر روی 2 عدد DVD ( معادل حدودا 12 عدد سی دی ) بصورت صوتی MP3 میباشد.  این مجموعه شامل اکثر موسیقی های بیکلام موجود در این سایت ( نه الزما همه آنها ) بوده بعلاوه برخی دیگر از آثار ارزشمند که هنوز جهت دانلود قرار داده نشده اند . 

2 عدد DVD

جهت پر نمودن فرم خرید

و محاسبه هزینه اینجا را کلیک نمایید

کلمات کلیدی : موسیقی بیکلام  دانلود موسیقی بی کلام ، موزیک بیکلام ، آهنگ بی کلام ، دانلود موسیقی بدون کلام

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اِوانگلوس اُدیسه‌آس پاپاتاناسیو (وَنگِلیس)† (۲۹ مارس ۱۹۴۳ میلادی، ولوس، یونان) آهنگساز و نوازنده سبک موسیقی الکترونیک و عصر جدید (new age) با شهرتی جهانی است.

موسیقی بي کلام

تصویری از ونجلیس

بهترین آثار
ونجلیس، موسیقی فیلم ارابه‌های آتش است که برنده جایزه اسکار سال ۱۹۸۱ شد، موسیقی فیلم بلید رانر، موسیقی فیلم ۱۴۹۲: فتح بهشت ساخته شده در سال ۱۹۹۲ (این فیلم در ایران با نام «کریستوف کلمب» نمایش داده شد) است.

مسابقات جام جهانی فوتبال سال ۲۰۰۲ را او ساخته است. در ایران هم موسیقی آرامی که در تلویزیون ایران همیشه ثانیه‌هایی قبل از اخبار پخش می‌شود از اوست.
ایوانجلوس اودیسیوس پاپاثاناسیو ملقب به «ونجلیس» در روز ۲۹ مارس ۱۹۴۳ در شهر ولوس یونان متولد شد. گفته می‌شود که وی موسیقی را در چهار سالگی آغاز کرد و بیشتر به عنوان یک موسیقیدان خودآموخته شناخته می‌شود. البته زمانی که ونجلیس شش ساله بود، والدینش او را در یک مدرسه تخصصی موسیقی در شهر آتن ثبت نام می‌کنند. شاید عدم استقبال او از فراگرفتن درس‌های پیانو در قالب سنتی آن، موجب شد تا او با موسیقی مبتنی بر خواندن و نوشتن نت بیگانه باشد. وی بعدها در مصاحبه با مجله لایف درباره عدم توانایی خواندن موسیقی چنین می‌گوید:"وقتی معلم‌هایم از من می‌خواستند تا چیزی را برای آنها بنوازم، تظاهر می‌کردم که دارم از روی نت می‌خوانم درحالی‌که از حفظ آن را اجرا می‌کردم.البته آنها حقه من را می‌فهمیدند، اما برایم مهم نبود."

سال‌های پیشرفت

آغاز محبوبیت ونجلیس در یونان به اوایل دهه ۱۹۶۰ و زمانی باز می‌گردد که او به عنوان یکی از بنیانگذاران گروه موسیقی The Forminx فعالیت می‌کرد. این گروه درکنار اجرای آثار هنرمندان دیگر، آهنگ‌های خود را نیز تولید می‌کرد. ونجلیس آهنگسازی بیشتر آثار اصلی گروه را برعهده داشت و نیکو ماستوراکیس نیز ترانه‌های انگلیسی گروه را می‌سرود. اما در اواخر دهه ۶۰ بود که ونجلیس یک گروه پراگرسیوراک با نام Aphrodite’s Child را تشکیل می‌دهد. پراگرسیوراک در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ و با هدف ارتقای موزیک راک به سطح جدیدی از اعتبار هنری شکل گرفت. در کنار ونجلیس، دمیس روسوس خواننده معروف و خوش‌صدای یونانی نیز از اعضای این گروه به شمار می‌رفت. زمانی‌که تلاش افرودایتس چایلد برای ورود به بریتانیا ناکام می‌ماند این گروه خود را در پاریس مستقر می‌سازد و به این ترتیب نخستین آلبوم خود را در فرانسه تولید می‌کند که در بیشتر نقاط اروپا مورد توجه قرار می‌گیرد. اما این گروه به‌خاطر اختلافات داخلی از هم می‌پاشد. ونجلیس در مدت همکاری با افرودایتس چایلد به فعالیت‌های انفرادی نیز می‌پرداخت اما این جدایی باعث تمرکز بیشتر وی روی این‌گونه فعالیت بود. وی در این مدت نخستین آلبوم انفرادی رسمی خود را با نام زمین منتشر می‌سازد که البته با همکاری چند هنرمند دیگر همراه بود. این همکاری برای مدت کوتاهی تحت عنوان اودیسه و با تولید یک تک ترانه با نام Who ادامه یافت. در سال ۱۹۷۴ ونجلیس به فکر پیوستن به یک گروه پراگرسیوراک دیگر با نام Yes می‌افتد، اما هرگز این تفکر را عملی نمی‌کند. پس از نقل مکان به لندن و بعد از راه‌اندازی یک استودیوی شخصی، ونجلیس چند آلبوم الکترونیکی بسیار موفق را تولید کرد که در میان آنها می‌توان به بهشت و جهنم (۱۹۷۵) اشاره کرد.

سینما
شاید مهم‌ترین عامل ورود ونجلیس به دنیای سینما همکاری او با فردریک روسیف کارگردان معروف فرانسوی بود. در واقع ونجلیس با ساخت موسیقی متن فیلم‌هایی مستند درباره حیات وحش که روسیف کارگردانی آنها را بر عهده داشت، پروژه‌های موفقی را در کارنامه خود ثبت کرد. این همکاری‌ها موجب شد تا ونجلیس از سوی چندین کارگردان مطرح جهان مورد توجه قرار گیرد. او در سال ۱۹۸۱ موسیقی فیلم «ارابه‌های آتش» را می‌سازد و به این ترتیب جایزه اسکار را در دستان خود می‌بیند. این فیلم همچنین جایزه اسکار بهترین فیلم سال را نیز از آن خود کرد. وی همچنین در سال ۱۹۹۱ برای عضویت در هیات داوران جشنواره فیلم کن انتخاب شد، اما بی‌تردید یکی از به‌یاد ماندنی‌ترین آثار ونجلیس به همکاری وی با ریدلی اسکات در فیلم ۱۹۴۲: فتح بهشت(۱۹۹۲) با بازی ژرار دوپاردیو بازمی‌گردد که برای بزرگداشت پانصدمین سالگرد سفر کریستوفر کلمبوس به دنیای جدید ساخته شده بود.

سایر کارها

همچنین ونجلیس تولید موسیقی اختتامیه المپیک سیدنی (۲۰۰۰) و سرود رسمی جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان را نیز برعهده داشت. موسیقی ونجلیس تاکید بسیار زیادی روی سینتسایزر دارد. برخی از کارشناسان، موسیقی او را به یک ارکستر الکترونیکی تشبیه کرده‌اند. به گفته ونجلیس تکنولوژی و موسیقی همیشه با هم بوده‌اند و موسیقی هرچه باشد، یک علم است. درباره ساخت موسیقی فیلم‌ها نیز کار وی به محض دیدن نسخه خام یک فیلم آغاز می‌شود. این آهنگساز خود را مانند تونلی می‌داند که آشوب صداها پس از عبور از آن تبدیل به موسیقی می‌شود.

منبع : متن بالا به نقل از سایت ویکی پدیا میباشد

اما  4 اثر زیبا و معروف  از ونجلیس را که هرکدام به نوبه خود فوق العاده می باشند  از طریق لینک های زیر دانلود کنید :

کل حجم دانلود : [21.9 M]   و    رمز فایل های فشرده :  www.ariaclick.com

ونجلیس  >> Track03.zip   (2.9 M)
ونجلیس  >> Track08.zip   (4.9 M)
ونجلیس  >> Track12.zip   (3.0 M)
ونجلیس  >> Track13.zip   (6.1 M)
ونجلیس  >> Track14.zip   (5.0 M)

خوش باشید

نظرات   

کامبیز
0 #30 کامبیز 1392-07-16 07:38
بابت سایت خوب تان ممنون خیلی چیزها به دردم خورد گرفتم موفق باشید.
البته یک چیز
اگر فکر می کنید با رمز گذاشتن سایت تان ره همیشه می توانید به یاد دیگرا نگهدارید باید بگویم توهم زدید...
من که هر چهار آهنگ ونجلیس ره بخاطر همی رمزگذاری پاک کردم

مهدی
+2 #29 مهدی 1392-03-19 21:22
بخاطر سایت خوبتون متشکرم. لطفا اگه میشه برای همه فایل های فشرده رمز نذارید. ممنون.

کلاغک
-2 #28 کلاغک 1392-02-15 13:53
خداوندا ترا سپاس میگم بخاطر خلقت آدمهایی که زیبایی رو یکبار دیگه خلق میکنند و به نام تو زیبا مینوازند موسیقی هنری بس شگفت است که انسان رو محسور میکنه بسیار بسیار زیباست موزارت-بتهون- باخ-ونجلیس-کیتا رو- یانی و خیلی های دیگه خدایا سپاس میگم تورو

حمیدرضا
+2 #27 حمیدرضا 1391-12-03 19:31
واقعا دستتون درد نکنه ، دست مریزاد

امیرصداقت
0 #26 امیرصداقت 1391-10-23 20:21
:-) ,واقعا زیباااااااااااا ااااااااااااااا اااااااااا و الییییییییییییی یی حرف نداره من عاشقشم

امیر علی
+1 #25 امیر علی 1391-09-13 12:43
واقعا یونان اون عظمت و قدرت کهن خودشو این بار در فالب موسیقی به جهان عرضه کرد ... یانی و ونجلیس بتهوون و موزارت های زمان ما اند.

mohammadali
+5 #24 mohammadali 1391-07-06 21:22
سپاس برای زحماتتان که حقیقتا قابل تقدیر است.در دورانی که عشق و سکس به دستمایه های اصلی موسیقی تبدیل شده است به نظر می آید شما سنت شکنی کرده اید.پیشنهاد میکنم آثار pinkfloyd camel eloy را چنانچه در دست دارید به دوستان معرفی کنید

پیام
+2 #23 پیام 1391-07-02 06:15
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود /صحنه پیوسته بجاست /خرم ان نغمه که مردم بسپارند بیاد >اریا دوست دارم < :lol:

مهران
+1 #22 مهران 1391-04-29 20:36
با سلام و تشکر.همین که یک انسان الهام درونی و الهی خودشه در جهت تعالی انسانها به کار میبره بزرگترین تلاشه. هم از خالق این اثر و هم از شما که وسیله انتقال آن شده اید تشکر

adel
+1 #21 adel 1391-04-22 12:59
بسیار خوب و مفید در بین این حجمه عظیم سایت های غیر اخلاقی سایت شما امیدی برای استفاده از اینترنت است

mina
-1 #20 mina 1390-10-24 13:28
سلام بر شما دوست عزیز و بزرگوارم
ممنون بابت اهنگهای زیباتون
ولی من دنبال اهنگ های دمیس روسس و تینا چارلز می گردم که متاسفانه هرچی می گردم تو سایت ها هیچی پیدا نمی کنم ممنون میشم اگه داشته باشید برام به این ایمیل ارسال کنید

mayak
+1 #19 mayak 1390-09-13 21:31
عالی بودمتشکرم

بهرام
-2 #18 بهرام 1390-09-07 07:25
اهنگهای djهم بگذهرید مثل yahel.tiesto.do do... fh ja;v

فرهاد
-3 #17 فرهاد 1390-08-21 13:58
آقا دمت گرم وبسایت خوبیه، فقط بعضی موقع ها PassWord فایلها زیادی رو اعصابه D:

محمد صباغ
+1 #16 محمد صباغ 1390-07-25 00:01
باسلام،چرا تو سایتتون از آهنگهای کیتارو آهنگساز بزرگ و نامدار ژاپنی چیزی نمیذارین؟بازهم از سایت پرو پیمونتون تشکر میکنم.

فرهاد پویا
0 #15 فرهاد پویا 1390-07-16 08:32
سایت جامع و مفیدی در باب موسیقی دارید .بهتون تبریک میگم یه پیشنهاد هم دارم که اثار سلاطین موسیقی مثل ونگلیس و جو ستریانی و ژان میشل ژارو بیشتر کنید و ارشیو واسشون درس کنید.

علی
-1 #14 علی 1390-06-19 08:48
دمت گرم حال دادی خیلی خیلی ممنونم

EiB
-1 #13 EiB 1390-06-17 10:42
فوق العادس. واقعا دستتون درد نکنه مخصوصا اهنگه شمشیر زن حرفه ای.

مسعود پورایوبی
-4 #12 مسعود پورایوبی 1390-03-05 05:59
با سلام .اگه ممکنه برای اهنگها رمز یگذارید با تشکر

alireza
+1 #11 alireza 1390-03-03 09:16
با سلام
سايتتون عاليه
اما اگه ميشه براهنگهاتون رمز نذاريد
ممنون

امین
0 #10 امین 1390-02-29 13:50
فقط میتونم بگم دمت گرم

بهزاد
0 #9 بهزاد 1390-02-28 15:21
من تا بحال تو هیچ سایتی آهنگ های مثله سایت شما ندیدم.خیلی عالی بودن.مر30.

ساسان
-1 #8 ساسان 1390-02-12 18:29
سلام سپاس ازاین همه آهنگهای زیبا
موفق باشید

سید سلام
0 #7 سید سلام 1390-01-31 07:24
خیل عالی هست هرچی بگم کم هست انشا الله موفق باشید.

سید سلام
-1 #6 سید سلام 1390-01-31 07:20
آقا این سایت شوما میترکووووووونه وای
بابا آخر آهنگ هستین دست تون درد نگنه چیزی که خواستم به دست آوردم قربان شما

آریاکلیک جواب میده
-1 #5 آریاکلیک جواب میده 1389-12-22 20:19
سلام آقا مصطفی لینک ها سالم هستند . شاید در اون لحظه که شما میخواستید دانلود کنیئد مشکلی پیش اومده بوده یک بار دیگه امتحان کن

مصطفی
-1 #4 مصطفی 1389-12-22 14:41
سلام

اقا این 5 تا اهنگی که از ونجلیس گذاشتید نمیشه دانلود کرد خرابه اگه لینکهای سالمشون را به ایمیلم ارسال کنید ممنون میشم.

با تشکر

نرگس
-1 #3 نرگس 1389-11-28 08:28
باسلام سایت شما خیلی زیبا است اهنگ های زیبایی داره حیف که دانلودشون رایگان نیست ودوم اینکه اهنگ لایت ترکی تون و نمیتونم دانلود کنم اگه میشه مثل ونجلیس کنیدش.با تشکر.

Guest
-1 #2 Guest 1389-11-10 12:22
خیلی خوب بود با تشکر فراوان

Guest
0 #1 Guest 1389-11-03 10:23
1-خواهشا برای موزیک ها رمز نگذارید
2-موسیقی هاتون را بیشتر کنید
3-اگر میخواهید پر بیننده تر بشوید مطلب(چگونه جذاب تر باشیم)را اضافه کنید
با آرزوی موفقیت mer30

اضافه کردن نظر

توجه کنید : نظرات جدید شما پس از تایید مدیریت در بالای نظرات قبلی نمایش داده میشوند.