امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

جملات کوتاه عاشقانه : اول به نام عشق. . . دوم به نام تو. . . سوم به ياد مرگ . . . بر لوح شيشه اي قلبت بنويس: يا تو و عشق، يا من و مرگ

جملات کوتاه عاشقانه : دوست دارم براي تو يه حرف خيلي ساده بود ... غافل از اينكه دل من منتظر اشاره بود روز اول گل سرخي بريم آوردي و گفتي براي هميشه دوستت دارم... روز دوم گل زردي برايم آوردي و گفتي که دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي بريم آوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي مرا ببخش فقط يک شوخي بود
يک بار از کنار دريا عبور کردي.يک عمر امواجش براي بوسيدن جاي پايت ميايند و ميروند.
به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد عجب از محبت من که در او اثر ندارد غلط است هر که گويد دل به دل راه دارد دل من ز غصه خون شد دل تو خبر ندارد
جملات کوتاه عاشقانه :برات مي نويسم دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي من مي نويسم .. ...من ... مي نويسم دوست دار
هنوز گوشم از گفتگوي بي گريه مان گرم بود!
از جايم بلند شدم،
پنجره را باز کردم
و ديدم زندگي هم هر از گاهي زيباست!
شنيدم که کلاغ ديوارنشين حياط
چه صداي قشنگي دارد!
فهميدم که بيهوده به جنون مجنون مي خنديدم!
فهميدم که عشق،
آسمان روشني دارد!
روبه روي عکس تو ايستادم،
دستهايم را به وسعت "دوستت دارم" باز کردم،
وجهان را در آغوش گرفتم!

جملات کوتاه عاشقانه آرزويم اين است نرود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد......نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز........و به اندازه ي هر روز تو عاشق باشي........عاشق آنكه تو را مي خواهد.......و به لبخند تو از خويش رها مي گردد......... و ترا دوست بدارد به همان اندازه كه دلت مي خواهد

جملات کوتاه عاشقانه : دير آمدی
تمام شده ام ديگر
بس كه بلعيده ام اندوه نبودت را...
هنوز اما همانند حاتم ام
می بخشمت
با آنكه هزار شب بی خوابی
طلب دارم از تو!!!

جملات کوتاه عاشقانه : من از خدا خواستم، نغمه هاي عشق مرا به گوشت برساند تا لبخند مرا هرگز فراموش نكني و ببيني كه سايه ام به دنبالت است تا هرگز نپنداري تنهايي. ولي اكنون تو رفته اي ، من هم خواهم رفت فرق رفتن تو با من اين است كه من شاهد رفتن تو هستم

جملات کوتاه عاشقانه : ميگن لبخند ربطي به مرگ نداره ولي تو بخند تا من برات بميرم

جملات کوتاه عاشقانه : بوسه زلب هاي تو در خواب گرفتم گويي که گل از چشمه ي مهتاب گرفتم در برکه ي اشکم همه دم نقش تو ديدم اين هديه ي خوبيست که از آب گرفتم هرگز نتواني که زمن دور بماني چون در دل خود عکس تو را قاب گرفتم
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد
هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند
عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش
عشق يعني خاطرات بي غبار دفتري از شعر و از عطر بهار عشق يعني يك تمنا , يك نياز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز عشق يعني چشم خيس مست او زير باران دست تو در دست او
زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ،چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم
شبي از شب ها تو مرا گفتي شب باش من که شب بودم
شب هستم و شب خواهم بود
شب شب گشتم تا
تو فانوس شبم باشي
اگر ديدي
۱۰۰نفر دوست دارن يکيش منم. اگر ديدي ۱۰ نفر دست دارن يکيش منم. اگر ديدي يک نفر دوست داره اون يکي منم. اگر ديدي کسي دوست نداره بدون من مردم
خوشبخت ترين پسر کسي هست که اولين عشق يه دختر باشه و خوشبخترين دختر کسي هست که آخرين عشق يه پسر باشه....!!!!
عشق يعني خاطرات بي غبار دفتري از شعر و از عطر بهار عشق يعني يك تمنا , يك نياز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز عشق يعني چشم خيس مست او زير باران دست تو در دست او
زندگي گل زرديست به نام غم فرياد سياهيست به نام آه رشته کوهي ست به نام آرزو و رودخانه ايست به نام عشق که به درياي صفا ميريزد زندگي يعني عشق , محبت , اميد , آرزو که در آخر به بياباني به نام وداع منتهي ميشه

جملات کوتاه عاشقانه : يک بار از کنار دريا عبور کردي.يک عمر امواجش براي بوسيدن جاي پايت ميايند و ميروند.

جملات کوتاه عاشقانه : مي گن خدا ابر رو به گريه در مياره تا گل بخنده پس هر وقت بارون اومد يادت نره بخندي
هنوز گوشم از گفتگوي بي گريه مان گرم بود!
از جايم بلند شدم،
پنجره را باز کردم
و ديدم زندگي هم هر از گاهي زيباست!
شنيدم که کلاغ ديوارنشين حياط
چه صداي قشنگي دارد!
فهميدم که بيهوده به جنون مجنون مي خنديدم!
فهميدم که عشق،
آسمان روشني دارد!
روبه روي عکس تو ايستادم،
دستهايم را به وسعت "دوستت دارم" باز کردم،
وجهان را در آغوش گرفتم!
گر با غم دوريت نسازم چه کنم / با ياد تو گر عشق نبازم چه کنم / چون در نظرم فقط توي ماييه ناز / گر من به تو اي دوست ننازم چه کنم
دوست دارم براي تو يه حرف خيلي ساده بود ... غافل از اينكه دل من منتظر اشاره بود روز اول گل سرخي بريم آوردي و گفتي براي هميشه دوستت دارم... روز دوم گل زردي برايم آوردي و گفتي که دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي بريم آوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي مرا ببخش فقط يک شوخي بود
...... ......

جملات کوتاه عاشقانه : جاده ي خوشبختي در دست تعميره ! دور بزن برگرد اين اسمش تقديره

جملات کوتاه عاشقانه : گاه گاهی که دلم می گیرد به تو می اندیشم خوب در یادم هست چه شبی بود آن شب! تو همان نوگل دیرینه و من برگ زردی که فتاده است به خاک و من اندر عجب این دیدار که تو بعد از سال ها هم چنان زیبایی! کاش می دانستی که چه کردی با من در همان لحظه که لبریز ز شوقت بودم چشم بر گرداندی و مرا سوزاندی

...... ......
سيب سرخي رابه من بخشيد رفت ساقه سبزدلم راچيد رفت عاشقي هاي مراباورنکرد عاقبت برعشق من خنديدرفت اشک درچشمان سردم حلقه زد بي مروت اشکهايم راديد رفت
ميدوني چرا بعضي شبها زود صبح مي شه؟؟؟؟؟؟ چون خورشيد هم دلش براي چشماي تو تنگ ميشه
اگه مي تونستم مجازاتت كنم از تو مي خواستم به اندازه اي كه تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشي .

جملات کوتاه عاشقانه : هر اغازي را پاياني است صد حيف كه اغاز عشق تو پايان عمر من بود !!!

جملات کوتاه عاشقانه : عشق بها دارد ... من و تو بوديم و يك دريا عشق ... حالا من هستم و يك دنيا اشك ... اري عشق بها دارد ...

جملات کوتاه عاشقانه : با خيال تو به سر بردن اگر هست گناه . با خبر باش كه من غرق گناهم هر شب
مهم نيست که قشنگ باشي قشنگ اينه که مهم باشي حتي براي يه نفر...........
من از خدا خواستم، نغمه هاي عشق مرا به گوشت برساند تا لبخند مرا هرگز فراموش نكني و ببيني كه سايه ام به دنبالت است تا هرگز نپنداري تنهايي. ولي اكنون تو رفته اي ، من هم خواهم رفت فرق رفتن تو با من اين است كه من شاهد رفتن تو هستم
عشق خام ميگه: چون به تو نياز دارم دوستت دارم ، عشق پخته مي گه : چون دوستت دارم بهت نياز دارم
دير آمدی
تمام شده ام ديگر
بس كه بلعيده ام اندوه نبودت را...
هنوز اما همانند حاتم ام
می بخشمت
با آنكه هزار شب بی خوابی
طلب دارم از تو!!!

جملات کوتاه عاشقانه : ميدوني فرق لبخند تو با لبخند من چيه ؟ تو وقتي شادي ميخندي،من وقتي تو شادي ميخندم

جملات کوتاه عاشقانه : به عشق گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به احساس گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم منو تنها گذاشت و رفت... به وفا گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم اونم منو تنها گذاشت و رفت... ولي وقتي به تنهايي گفتم : تا تورو دارم تنها نيستم موندو همدم و مونسم شد
دوست دارم براي تو يه حرف خيلي ساده بود ... غافل از اينكه دل من منتظر اشاره بود روز اول گل سرخي بريم آوردي و گفتي براي هميشه دوستت دارم... روز دوم گل زردي برايم آوردي و گفتي که دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي بريم آوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي مرا ببخش فقط يک شوخي بود
...... ......

جملات کوتاه عاشقانه : گاه گاهی که دلم می گیرد به تو می اندیشم خوب در یادم هست چه شبی بود آن شب! تو همان نوگل دیرینه و من برگ زردی که فتاده است به خاک و من اندر عجب این دیدار که تو بعد از سال ها هم چنان زیبایی! کاش می دانستی که چه کردی با من در همان لحظه که لبریز ز شوقت بودم چشم بر گرداندی و مرا سوزاندی

...... ......
سيب سرخي رابه من بخشيد رفت ساقه سبزدلم راچيد رفت عاشقي هاي مراباورنکرد عاقبت برعشق من خنديدرفت اشک درچشمان سردم حلقه زد بي مروت اشکهايم راديد رفت

...... ......
گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود

...... ......
هر کسي هم نفسم شد دست آخر قفسم شد من ساده به خيالم که همه کار و کسم شد

...... ......
هیچکس نیست که در زلالی خاطراتم تیرگی تنهایی هایم را بزداید؟ کسی نیست تنهایی بی پایان مرا با ذره ای دوستی تاخت بزند؟

...... ......
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني! حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي! نگاهت نمي کنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني! صدايت نمي زنم ..... زيرا اشک هاي من براي تو بي فايده است! فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

...... ......
کاش کسي تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميذاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روي دلمون جا نميذاشت

عشق ورزيدن خطاست حاصلش ديوانگي ست عشق ها بازيچه اند عاشقان بازيگر اين بازي طفلانه اند عشق کو ؟! عاشق کجاست ؟! معشوق کيست؟

جملات کوتاه عاشقانه : روزي كه فرياد زدي و گفتي دوستت دارم ... گفتم بلند تر نمي شنوم
امروز كه در گوشم گفتي دوست ندارم ... گفتند آرومتر بقيه مي شنوند

جملات کوتاه عاشقانه : دلم گرفته اين روزا غم خونه كرده تو صدام
بارون غصه انگاري مي باره تو ترانه هام
دل بيا بريم
از عشق ديگه نگيم
درد عشقي كه كشيدم جز خدا به كسي نگيم

جملات کوتاه عاشقانه : دوست دارم شمعي باشم كه در دل شب ها بسوزم

روشني بخشم به جمعي و خودم تنها بسوزم

جملات کوتاه عاشقانه : عاشقت بودم كه گفتي عاشقان ديوانه اند

عاقبت عاشق شدي ديدي كه خود ديوانه اي

جملات کوتاه عاشقانه : اگه يه روز من مُردم و تو منو دوست داشتي پنج شنبه ها بيا سر ِ مزارم و
گلِ سرخي رو روي قبرم بذار تا هميشه اون گلي که بهت داده بودم رو به
خاطرم بيارم ... ولي... اگه تو مُردي ... من فقط يه بار ميام مزارِت... ميام و اون دسته گلِ سفيدِ مريم رو که با خون خودم سرخشون کردم ،برات ميارم
وعاشقانه کنارت جون ميدم تا بدوني هيچ وقت تنها نيستي

جملات کوتاه عاشقانه : من آن گلبرگ مغرورم، كه مي ميرم ز بي آبى، ولي با خفت و خارى پى شبنم نمي گردم
چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند... سنگ ... پس از رها کردن! حرف ... پس از گفتن! موقعيت... پس از پايان يافتن! و زمان ... پس از گذشتن!
اگه مي تونستم مجازاتت كنم از تو مي خواستم به اندازه اي كه تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشي .

جملات کوتاه عاشقانه : هر اغازي را پاياني است صد حيف كه اغاز عشق تو پايان عمر من بود !!!

جملات کوتاه عاشقانه : عشق بها دارد ... من و تو بوديم و يك دريا عشق ... حالا من هستم و يك دنيا اشك ... اري عشق بها دارد ...

جملات کوتاه عاشقانه : با خيال تو به سر بردن اگر هست گناه . با خبر باش كه من غرق گناهم هر شب
عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت
اضطراب هرگزغم فردا را فرو نمي نشاند فقط خون شادي رااز رگ امروز بيرون ميکشد
بعضي عشق ها آتشين اما كم عمق و سطحي هستند گردبادي بر پاي مي كنند و زود هم سرد مي شوند اما بعضي عشق ها عميق است و ملايم چون يك نخ باريك شروع مي شود و در طول زمان استمرار مي يابد

جملات کوتاه عاشقانه : ثمره عمر آدمي يک نفس است و آن نفس از براي يک همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يک نفس از براي عمري بس است
هرگاه دلت هوايم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببين که همچون دل من در هوايت مي تپند
عشق يعني شب نخفتن تا سحر. عشق يعني سجده ها با چشم تر .عشق يعني در جهان رسوا شدن عشق يعني سست و بي پروا شدن. عشق يعني ديدن بر در دوختن عشق .يعني در فراقش سوختن عشق يعنی سوختن یا ساختن. عشق یعنی زندگی را باختن. عشق یعنی قطعه ی شعری نا تمام عشق یعنی بهترین حسن ختام
گر با غم عشق سازگار اید دل بر مرکب و ارزو سوار اید دل ور دل نبود کجا وطن سازد عشق ور عشق نباشد به چه کار اید دل
نمي خوام بگم قدر 1 دنيا دوست دارم چون دنيا 1روز تموم مي شه
نمي خوام بگم سياهي چشات مثل شب پر ستاره است چون شب هم بالاخره تموم مي شه
نمي خوام بگم دوست دارم چون دوست ندارم بلكه عاشقتم
اي مرغ سحر عشق ز پروانه بياموز كان سوخته را جان شد و آواز نيامد
اين مدعيان در طلبش بي خبرانند كان را كه خبر شد خبري باز نيامد
سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
نمي خوام بگم قدر 1 دنيا دوست دارم چون دنيا 1روز تموم مي شه
نمي خوام بگم سياهي چشات مثل شب پر ستاره است چون شب هم بالاخره تموم مي شه
نمي خوام بگم دوست دارم چون دوست ندارم بلكه عاشقتم

جملات کوتاه عاشقانه : عشق يعني خاطرات بي غبار دفتري از شعر و از عطر بهار عشق يعني يك تمنا , يك نياز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز عشق يعني چشم خيس مست او زير باران دست تو در دست او
کي با زمزمه عشـق دو سه روزي عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقايقـم شـد اون که عاشق بود و عمري از جدا شدن مي ترسيد همه هراس و ترسش به دروغش نمي ارزيد
هرگز نميگيرد کسي در قلب من جاي تو را
هرگز نديدم بر لبي لبخند زيباي تو را
خورشيد عشق تو هنوز سوزد مرا سر تا ز پاي
در کوي راه زندگي روشن کند راه مرا

جملات کوتاه عاشقانه : فقط موجهاي دريا هستند که عاشقن با اينکه ميدونن اگر به ساحل برسن ميميرن بازم بيقرار رسيدنن

جملات کوتاه عاشقانه : دلم گرفته دلم گرفته به ايوان مي روم و انگشتانم را بر پوست كشيده شب مي كشم چراغهاي رابطه تاريكند كسي مرا به آفتاب معرفي نخواهد كرد كسي مرا به ميهماني گنجشكها نخواهد برد پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردني است
اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست
دلم براي کسي تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هديه مي دهد دلم براي کسي تنگ است که با زيبايي کلا مش مرا در عشقش غرق مي کند دلم براي کسي تنگ است که تنم اغوشش را مي طلبد دلم براي کسي تنگ است که قلب من براي داشتنش عمرها صبر مي کند دلم براي کسي تنگ است
اضطراب هرگزغم فردا را فرو نمي نشاند فقط خون شادي رااز رگ امروز بيرون ميکشد
یک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد این چند هزارمین شب بی خوابیست ای عشق فقط حساب دستت باشد
امشب از خواب خوش گريزانم كه خيال تو خوش تر از خواب است
چند تا دوسم داري ؟ هميشه وقتي يکي ازم مي پرسيد چند تا دوسم داري يه عدد بزرگ ميگفتم... ولي وقتي تو ازم پرسيدي چند تا دوسم داري گفتم : يکي !!! ميدوني چرا ؟چون قوي ترين و بزرگترين عدديه که ميشناسم ... دقت کردي که قشنگترين و عزيز ترين چيزاي دنيا هميشه يکين ؟ ماه يکيه ... خورشيد يکيه ... زمين يکيه ... خدا يکيه ... مادر يکيه ... پدر يکيه ... تو هم يکي هستي ... وسعت عشق من به تو هم يکيه ... پس اينو بدون از الان و تا هميشه : يکي دوست دارم
وقتي بهم گفتي که تا آخر دنيا باهاتم تازه فهميدم که چرا ميگن دنيا دو روزه

جملات کوتاه عاشقانه : شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي

جملات کوتاه عاشقانه : خدا به انسان 2 گوش و 2 چشم و 2 دست و 2 پا داد.اما ميدوني چرا 1 قلب داد؟ چون ميخواست تو دنبال دوميش باشي

جملات کوتاه عاشقانه : هر موقع خواستي از كسي جدا بشي يادت نره بهترين راه اينه كه بهش بگي براي هميشه خدانگهدار، شايد طرف مقابلت ناراحت بشه و قلبش بشكنه ولي بهتر از اينكه منتظر بمونه

جملات کوتاه عاشقانه : بجاي دسته گلي که فردا در قبرم نثار مي کني امروز با شاخه گلي کوچک يادم کن * به جاي سيل اشکي که فردا بر مزارم مي ريزي امروز با تبسمي شادم کن * به جاي اون متن هاي تسليت که فردا برايم مي نويسي امروز با يک پيغام کوچک خوشحالم کن * من امروز به تو نياز دارم نه فردا

جملات کوتاه عاشقانه : سعي كن به كسي كه تشنه ي عشق است دل نبندي ، سعي كن به كسي كه لايق عشق است دل ببندي چون تشنه ي عشق روزي سيراب خواهد شد

جملات کوتاه عاشقانه : نمي بخشمت .... بخاطر تمام خنده هايي كه از صورتم گرفتي .... بخاطر تمام غمهايي كه بر صورتم نشاندي .... نمي بخشمت .... بخاطر دلي كه برايم شكستي .... .. بخاطر احساسي كه برايم پرپر كردي ..... نمي بخشمت .... بخاطر زخمي كه بر وجودم نشاندي ..... بخاطر نمكي كه بر زخمم گذاردي .... و مي بخشمت بخاطر عشقي كه بر قلبم حك كردي

جملات کوتاه عاشقانه : براي عشق تمنا كن ولي خار نشو. براي عشق قبول كن ولي غرورتت را از دست نده . براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه

جملات کوتاه عاشقانه : روزها در كوچه باغي نگاهت قدم مي زدم اما دريغا كه لحظه اي مرا درك نكردي. چشمان هميشه گريانم را مسخره مي كردي و از پشت به من نيشخند ميزدي هميشه در برابر جنگل وحشي نگاهت خزان بودم...خار بودم و از شرم آب بودم و باز از حرارت عشقم به تو بخار ميشدم و به آسمان ميرفتم...آنقدر بالا ميرفتم تا به خدا برسم چون او بهترين بود براي گوش دادن به درد و دلهاي من...حال اون روزها گذشته و هروقت كه بدان فكر ميكنم موجودي از پشت پنجرهي خاطراتم با تمام وجود فرياد ميزند كه هيچگاه فراموشت نميکنم

جملات کوتاه عاشقانه : يک نصيحت : مواظب خودت باش . يک خواهش : هيچ وقت عوض نشو . يک آرزو : فراموشم نکن . يک دروغ : دوست ندارم . يک حقيقت : دلم برات تنگ شده ، و يک رؤيا : تو رو تا ابد داشتن

جملات کوتاه عاشقانه : اگه تونستي برف رو سياه کني پر کلاغو سفيد کني آتيشو بوس کني تويه آب يه نفسه عميق بکشي اون وقت منم ميتونم تورو فراموش کنم

نظرات   

فاطمه
0 #133 فاطمه 1392-11-12 19:30
خیلی خوب بود.امروز روزی بود که فهمیدم بعد 4 سال عاشق بودن.اون منو دوست نداشت حواسش نبود منو به اسم عشقش لیلی صدا کرد.فقط خدا میدونه چه حالی داشتم وقتی گفت ببخشید حواسم نبود تو که لیلی من نیستی

من صدای خودم هستم
0 #132 من صدای خودم هستم 1392-09-02 12:34
هر نفس...
درد است که می کشم
ای کاش
یا بودی
یا اصلا نبودی
این که هستی و کنارم نیستی
دیوانه ام می کند...

از وبلاگ منم دیدین کنید با تشکر♥♥
www.lover2ti.blogfa.com

ستایش
+1 #131 ستایش 1392-03-06 12:30
عشق بجه بازی نیست که ..........باید اول ببینی معنیش چیه؟مفهومش چیه؟
بعد بری سراغش و بگی من عاشقم ...
الان دیگه بچه ها هم از عشق حرف میزنن!
قبلنا عشق مقدس بود واقعی واقعی * عشق * بود!

مکانیک
+4 #130 مکانیک 1392-02-25 06:46
خلی زیبا بود

عشق هنوز وجود داره دوستان

خدایی می گم کسی رو دارم که از عشق برام گذشته شده زندگیم
خلی گل و خیلی پاک هستش
برام دعا کنید بهش برسم

محمد
+3 #129 محمد 1392-02-13 10:31
ممنون از جملات تون خیلی جالب بود
ولی عشق های امروز واسه ی لحظه هستن

دنیای بی غبار
+1 #128 دنیای بی غبار 1392-01-29 05:59
جملات خوب بودن چندتاشونو کپی کردم
نظرات هم خوندم برای همه ی اونایی که دعا خواستن دعا کردم...
ولی عشق...
نمیگم وجود نداره ولی بعضی موقع این وابستگیه نه عشق!
من خودم 3 سال پیش عاشق پسری شدم که واقعا تک بود الان با اینه دیگه فراموشش کردم و دیگه واسش اشک نمیریزم هنوزم میگم تک بود واقعا با اراده متین باهوش همه چیز!
حتی رفتنشم به دلم نشست...
الان بعد 3 سال با ی نفر دیگه هستم که از هم دوریم میخوام عین حرفاشو تکرار کنم که حرفای خودمم هست:
"عاشق کسی شدم که ازم دوره و اعتقاداتش خیلی با من متفاوته شبا با یادش میخوابم و صبحا با فکرش بیدار میشم با صداش انرژی میگیرم و از همه ی دردام رهایی پیدا میکنم..."
از کسایی که همیشه میخوان بین مارو بهم بزنن متنفرم...
البته نه اینکه بخوان اونو از من سرد کنن بلکه میخوان منو از اون سردو نا امید کنن...
واسشون متاسفم که هر روز بهم زنگ میزنن که بقول خودشون میخوان کمکم کنن...
فک میکنن من خبر ندارم تو دل خودشون چی میگذره.
واسم دعا کنید که محتاجم به دعا
ی دنیا ممنون

nima
+1 #127 nima 1392-01-08 20:55
;-)

suti
+1 #126 suti 1392-01-05 09:10
بهتر از این نمیشه مرسسسسسسسسسسسسس سسسسسسسسسسی :lol:

سحر
+4 #125 سحر 1391-12-28 15:05
سلاااااااااام به همه شما دوستان
من عاشق نشدم الانم دوست ندارم بشم میگن عشق گریهاشم شیرینه اما من دوست ندارم تو این سن عاشق بشم شما هم همتون آخره عشقتون جداییه پس عاشق بشیم چکار؟
من دوست دارم عاشق یکی بشم که دوسم داشته باشه :-|

حسین
+3 #124 حسین 1391-12-23 08:54
سلام
مرسی از سایت جالبتون
برام دعا کنید هر چه زودتر به مهسا جونم برسم

رامیلا
0 #123 رامیلا 1391-12-14 14:26
چقدر بده عاشق دونفر باشی و بخوای از بینشون یکی رو انتخاب کنی مثل من که نمی دونم چی کار کنم توی دوراهی گیر کردم... :sad:
............... .....
به وبلاگم سر بزنید خوش حال می شم
منتظر حضور سبزتون هستم

یه نفر
-1 #122 یه نفر 1391-12-07 03:58
من الان خیلی دپرسم.کلاس دانشگاهو پیچوندم که بمونم خونه گریه کنم :cry:

صبا
+10 #121 صبا 1391-12-06 19:09
سلام جملاتتون خوبه ولی اونیکه میگه عشقوتجربه کنین نکنین بهتره چون امروزه عشقی پاک وجودنداره

نسرین
+2 #120 نسرین 1391-12-06 12:53
عشق مانند ساعت شنی میماند قلب را پر میکند و مغز را خالی ویلیام شکسپیر نتیجه گیری: وقتی مغزکار نکند یعنی شما بزرگترین سرمایه زندگیتونو که خدا برای ارامش و اسایش به شما هدیه کرده از دست میدهید و تصمیماتی بر علیه خود میگیرید بعدش هم حاصل ان پشیمانی است میگی نه امتحان کن اگه تجربه کردی بگو یادش بخیر

مینا
0 #119 مینا 1391-12-02 06:51
:cry: من عاشق جوادم الان ازدواج کرده محاله به هم برسیم ولی توتنهاییام فقط به اون فکرمیکنم بابام نذاشت بهم برسیم میدونم هنوزم به من فکرمیکنه.

نسیم
+5 #118 نسیم 1391-11-30 21:18
این روزهــــایم به تظاهر می گذرد
تظاهر به بی تفاوتی،
تظاهر به بی خیـــــالی،
به شادی،
به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست
اما . . .
چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"

نسیم
+8 #117 نسیم 1391-11-30 21:16
یک روز هست که خدا چرتکه می اندازد
و حساب و کتاب میکند
و ان روز تو باید تاوان آنچه را با من کردی بدهی
فقط نمیدانم
تاوان آن موقع تو به چه درد من میخورد

نسیم
+6 #116 نسیم 1391-11-30 21:10
یک روز هست که خدا چرتکه دستش میگیرد
و حساب و کتاب میکند
و آن روز تو باید تاوان آنچه را با من کردی را بدهی
فقط نمیدانم
تاوان آن موقع تو به چه درد من میخورد

برا همه دعا کنیم

مــــــــریــــــــم
+4 #115 مــــــــریــــــــم 1391-11-27 18:07
از سالها تقویم می ماند و از من استخوانهایی که تو را دوست داشتند...

yasi
+4 #114 yasi 1391-11-25 15:48
کاغذ سفيد را هر چقدر هم که تميز و زيبا باشد کسي قاب نمي گيرد
براي ماندگاري در ذهن ها بايد حرفي براي گفتن داشت

yasi
+5 #113 yasi 1391-11-25 15:48
وقتي دو عاشق از هم جدا ميشن...
ديگه نمي تونن مثل قبل دوست بآشن...
چون به قلب همديگه زخم زدن...
نمي تونن دشمن همديگه بآشن...
چون زمآني عاشق بودن...
تنها مي تونن آشناترين غريبه برآي همديگه بآشن...

میان زمزمه ها عطر صبحدم بودیم
نماز نافله ای رو به آن حرم بودیم
چقدر مثل ملائک به اوج میرفتیم
چقدر مثل شبِ قدر، محترم بودیم
ریا نبود، دعا بود و هم زبانی بود
عدد نبود، عطش بود و یک رقم بودیم
کسی به فکر نشستن نبود، میدان بود
و در برابر کاری که هم قسم بودیم
شلمچه! یاد نداری مگر در آن آتش
پُر از ترانه‌ی سرخِ «من آمدم» بودیم ؟
همیشه در نظرم هست چند باران پیش
دقیق مثل همین لحظه پیش هم بودیم

هوشنگ
0 #112 هوشنگ 1391-11-22 10:35
عشق یه چیزی مثه کشک و دوغ/ زندگی همش دروغ.باور نکنید دوستان عشق و عاشقی

Ata tanham
+8 #111 Ata tanham 1391-11-18 21:48
سلام خیلی عال بود عالیه عالی ولی ازتون میخوام واسم دعا کنین یه نفرو دوس دارم چند برام سعی کردم بهش بگم ولی هروقت میخوام بگم زبونم میگیره این بعد عشق اولم دومیشه به روح مادرم قسم خوردم که آخریش باشه شدشد نشد دیگه عاشق نمیشم :roll:

farzazane
+15 #110 farzazane 1391-11-18 15:10
سلام به همتون :roll: نمیدونم باور کنم که عشق هست یا نه اگه هست چرا اینهمه سختی چرا اینهمه درموندگی :cry: سه سال به پای یکی بودم براش گریه کردم از خدا خواهش کردم منو بهش برسونه بانگاه کردنم حتی اون نفهمید عشقم یه طرفه بودتااینکه دیدم با یکی دیگست شکستم.

سارینا
+8 #109 سارینا 1391-11-18 12:35
سلام دوستای عزیزم.مرسی واقعا قشنگ بود :roll:
دیدم همه از عشقاشون نوشتن خواستم منم بنویسم. من الان بیست سالمه تو 14سالگی عاشق شدم ینی کسی که از بچگی یه جور دیگه دوسش داشتم بهم گفت که عاشقمه. عاشقتر شدم ما1000 کیلومتر از هم فاصله داریم و چند ماه یه بار فقط در حد چند ساعت همدیگه رو میبینیم. دلم فقط به حرفامون خوشه. این وسط نمیدونم چرا وقتی دلم میگیره مشکلی پیش میاد که نمی تونه پیش من باشه.اون وقته که شب تا صبح انقد گریه میکنم که از بی حالی بیهوش میشم.دوست دارم با یه پسر غریبه ولی خوب حرف بزنم و فقط به حرفام گوش کنه.ولی میترسم این یه خیانت به حساب بیاد و بیخیال میشم و تو تنهایی خودم میسوزم. بچه ها واسم دعا کنید که یه خیلی زود بمیرم یا بهش برسم.خسته شدم از بس صبر کردم..... واسم دعا کنید :cry: :sad: :sigh:

سارینا
+3 #108 سارینا 1391-11-18 12:19
مرسی خیلی قشنگ بود. :roll:
منم عاشقم عاشق کسی که 1000کیلومتر ازم دوره و من فقط چند ماه یه بار به اندازه چند ساعت میبینمش. دلم به حرفاش خوشه ولی بعضی وقتا من خیلی احساس تنهایی میکنم. اونوقته که حتما یه مشکلی واسش پیش میاد که تنهام میذاره. اون موقع است که حس میکنم دوسم نداره.پشیمون میشم ولی دلم .... 6 ساله دارم تو این وضع بسر میبرم.خیلی وقتا دوست دارم با یه پسر غریبه حرف بزنم.هیچی نگه فقط گوش کنه ولی میترسم حتی این کارمم خیانت باشه به عشق پاکم.بیخیال میشم و تو خودم میسوزم. بچه ها واسم یا خیلی زود بمیرم یا بهش برسم دعاکنید. :oops: :oops: :cry:

ياسمين
+2 #107 ياسمين 1391-11-16 11:15
:oops: از همتون ميخوام براي منو عشقم دعا كنيد كه بهم برسيم عشق كشك نيست بخدا تجربش كنيد همش جدايي نيست آدمي كه عاشق نباشه همون بهتر كه نباشه زندگي با عشق تكميل ميشه تروخدا برام دعا كنيد بدون اون ميميرم به اميد روزي كه همه عاشقاي واقعي بهم برسنو جدايي ضايع بشه ;-) :-)

sogol
+6 #106 sogol 1391-11-13 21:24
kheili jaleb bod,manam ye zamani ashegh bodam vali tarafam liaghat nadasht,alan faghat az in narahatam k 7 sal az behtarin ruzaye omramu sarfe on adame biliaghat kardam.

سمیرا
+7 #105 سمیرا 1391-11-10 08:26
عالی بود جملات
عشق همیشه بهت پشت میکنه مثل یه دیواری ک نه میتونی خرابش کنی و نه میتونی بهش تکیه کنی
همیششه وقی عاشق یکی هستی اونم عاشق یکی دیگه است
:-)

سمیرا
+5 #104 سمیرا 1391-11-10 08:24
خیلی خوب بود با همش موافقم ... همیشه عشق ب ادم پشت میکنه وقتی عاشق یکی میشی همیشه اون عاشق یکی دیگه است همییییشههههه خیلیییییی بده
جملات عالی بود
:roll: :-)

ناهيد
+4 #103 ناهيد 1391-11-09 21:01
خيلي عالي بود بچه ها ولي يه خواهش دارم از بعضي ها لطفا نگين عشق كشكه وقتي تجربش نكردين لطفا... :cry:

فاطیما
+5 #102 فاطیما 1391-11-05 16:53
سلام خیلی خوب بودن،دعا کنین منم به سعیدم برسم.

milad
+11 #101 milad 1391-11-02 21:34
:oops: :-* :-| ;-) :-) :zzz :P

فرانک
+8 #100 فرانک 1391-10-30 14:45
آمدم تا ببینی چه از این دل مانده است
چه از این کشتی پهلو زده در گل مانده است
دوباره آمدم اما این بار
نه با اشک های شبانه ام
که با زبانی از جنس سادگی،دلتنگی،انتظار
با زبان ساده ی عشق آمده ام
بعد از این که تمام غم نوشته ها
اشک های شبانه ام در چشم به هم زدنی از بین رفت
توبه کردم که دیگر هرگز ننویسم و مدتی هم بر سر عهدم ماندم
اما چه کنم که عاشق نوشتن هستم
والبته توبه شکن
و این بار توبه کردم دگر توبه بیجا نکنم
حالا آمده ام تا دوباره شروع کنم
از نو ، از اول
و آنقدر شکست خوردن را تجربه می کنم تا
راه شکست دادن را بیاموزم...

سونیا
+5 #99 سونیا 1391-10-27 07:00
شاید آن روز که سهراب نوشت: تا شقایق هست زندگی باید کرد . خبری از دل پر درد گل یاس نداشت......
باید اینجوری نوشت : هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباری است :cry:

شیوا
+4 #98 شیوا 1391-10-25 18:58
منو عشقمـــ کهــ با همــــ خیلی خوبیم....دنیای عاشقای واقعی واقعا قشنگه.....نه عاشقای امروزی که یه روز درمیون یه عشق دارن.... :-x ولی در کل منو عشقم خییییلیییییی عاشقیمممم دنیامون شیریییییینه...ز یبا ترین عشق متعلق بماست فکر کنم!
قربان همتون برای همهههههههههه ی عاشقا برای همتونننننن دعا میکنم که برسید به عشقتون :-)

محمد
+5 #97 محمد 1391-10-20 20:25
تک درختم سوخت بگذار جنگل بسوزد .عشق فقط همون عشق اول بقیش هوسه .حیف که هیچ وقت عشقای اول نمیمونند همشون رهگذرند .برای خودتون عشقتون دعا میکنم

مریم
+8 #96 مریم 1391-10-19 15:12
اینجا همه درد عشقی کشیده اند که مپرس
منم عین اکثر شما
به منم سر بزنیین

محمد
+11 #95 محمد 1391-10-18 17:00
عاشق دیدی سلام برسون . دیگه چیزی به نام عشق وجود نداره :eek: :sad:

Nazi
0 #94 Nazi 1391-10-17 07:16
ممنون خیلی قشنگ بود.عشق از نظر من یعنی زندگییییییییییی ییی............ .. :roll:

مهسا
+2 #93 مهسا 1391-10-16 07:17
ان روز که گفتی به اندازه برگ های درخت سیب توی حیاطمون دوستم داری ان قدر خوشحال شدم که یادم رفت الان زمستونه و برگی روی درخت نیست http://ariaclick.com/components/com_jcomments/images/smiles/sad.gif

younes
+5 #92 younes 1391-10-08 09:34
خیلی سخته ک هر کاری از دستت بر بیاد واسش انجم بدی.....بعد برگرده بهت بگه مگه من ازت خواستم امروز شد 147 روز ک ازم جدا شده من واسه همتون دعا میکنم اما خدا وکیلی نمیخوام شما واسم دعا کنین ک بهش برسم اما دعا کنین ک فراموشش کنم ک خیلی دارم عذاب میکشم :sad:

شیطون
+6 #91 شیطون 1391-10-07 14:31
به امید اون روز که همه ی عاشقا به هم برسن.خوش بححالتون که لااقل تو زندگیتون یکی رو دارین که دوستتون داره اما من... :sad: :cry: .تاحالا هیچ دوست واقعی نداشتم.یعنی یا یکی منو واسه پولم خواست یا واسه...امیدوارم همه خوشحال باشن.من خیلی تنهام.باور کنید :cry:

maryam
+2 #90 maryam 1391-10-07 05:03
سلام دوستان عزیز :
بسیار زیبا بود ممنونم من الان واقعاا عاشقم جوری ک بعضی وقتا ک باهم حرف میزنیم هیچ حرفی واسه زدن نداریم اما بازم با سکوت باهم حرف میزنیم ..
نمیدونم بچه بازی بوود یا لجبازی نا آگاهیی بود... یا ... اما آخرش شد دلتنگی .. خاموشی... و بی خبری ... گاهی اوقات وقتی میگم خداحافظ یعنی نذار برم ... یعنی برم گردون ... سفت بغلم کن و بگو چی فکر کردی ؟ مگه بچه بازیه ؟ مگه میذارم بری؟؟؟
بازم ممنون عزیزان و تمام کسانی که دعا خواسته بودن من یکی که واقعا براشون دعا کردمم... چون به عشق نرسیدن سخته ..خیلیم سخته... :cry:

شادی
+6 #89 شادی 1391-10-06 19:20
صدای باران زیباترین ترانه خداست که طنینش زندگی را برای ما تکرار می کند؛
نکند فقط به گل آلودگی کفشهایمان بیندیشیم ...

زهرا
+2 #88 زهرا 1391-10-06 05:45
گاهی از بعضی آدما خوشم میومد ولی کشککی و الکی. اما چند وقتیه یک جوان ساده و بی آلایش لحضه ای از یادم نمیره. حتی برای توجیه این احساسم بهانه ای پیدا نمی کنم.وقتی می بینمش تنها بهش زول می زنم. بدون حتی کلامی حرف.منی که چشمام تا به حال این طور گستاخ نبودند حالا در برابر نگاهش التهاب درونی ام را فریاد می زنند. اگه این سکوت و التهاب عشقه پس عشق وجود داره خیلی هم لطیف و قشنگه.

نویده
+4 #87 نویده 1391-10-05 12:09
سلام اصلا مطالبتون خوب نیست بچه ها.
عشق هست ولی از هر دو طرف فهمیدن میخواد
عشق رو باید فهمید
باید جور دیگر دید
عشقی که خدا بهت بده عشق واقعیه ولی اگه مخالف خدا باشه
خدا زمینت میزنه هرچندم خوب باشه هیچوقت بهم نمیرسید
رو حرفام فکر کنید
و به وبلاگم سر بزنید
www.sayla.blogfa.com
و منو شوهرمو با هم ببینید و واسه ماهم آرزوی خوشبختی کنید
ممنون بای

هانی
-1 #86 هانی 1391-10-02 19:19
بچند ساله ی کسی رو دووووووووووس دارم همه کارم واسش کردم ولی باورش نمیشه چیکار کنم حتی از جونمم واسش مایه گذاشتم :sad: :cry:

یگانه
+2 #85 یگانه 1391-10-02 14:27
دوستم به اینام میگن جملات کوتاه تو دیگه چرا با این حالت :o :-x

roya
+1 #84 roya 1391-10-01 09:29
سلام به همه عاشقاي واقعي ;-)
منم عاشق شدم....،ولي من براش عشق دوم بودم و ميدونمم كه به هم نميرسيم!
بايد كاري كنم عشقم به عشقش برسه؟!!!يا بزور پيش من باشه؟! هيچكي نميتونه كمكم كنه.... :cry:

niloo
+9 #83 niloo 1391-09-30 18:56
با اين كه نميدونم عشقه چيه و كيه ولي فك كنم قشنگ بودن ;-)

mahsa
+23 #82 mahsa 1391-09-30 09:57
سلام عشق نه کشک نه اشه عشق مردنه برا ی هم ولی امان از این دنیای خیانت که مانع رسیدنمون میشه خدایا همه را با درد عشق امتحان نکن :-)

امین شکسته
+27 #81 امین شکسته 1391-09-28 13:16
سلام دوستان .
یادمه زیر گنبد کبود دو تا دوست بودن و کلی حسود.حالا تقصیر همون حسودا بود که شد یکی بود یکی نبود .
حکایت ما این بود تلخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخ

pegah
+5 #80 pegah 1391-09-27 14:39
چی بگم که چه دردی داره عشق .من عاشقم عشقمم میگه دوست دارم اما باید از هم کمی فاصله بگیریم میگه همیشه تو قلبشم اما این یعنی چیه من میخوام همیشه کنارم باشه من عاشقم برام دعا کنید :sad:

tina
+10 #79 tina 1391-09-22 18:37
بچه ها به نظرتون با کسی که عاشقشم و دوسم نداره باید چیکار کنم؟
خواهش میکنم واسم دعا کنید و حتما راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم

tina
+4 #78 tina 1391-09-22 18:29
همیشه فکر میکردم تو زندگیم به هرچی که بخوام میتونم برسم اما نتونستم دل کسی که عاشقش بودمو به دست بیارم......

masoodshirani
+6 #77 masoodshirani 1391-09-20 19:38
با سلام وخسته نباشین.سایت جالب و مفیدی هستش.
بنظر من عشق هست ولی عاشق وجود ندارد دیگر هیچ کس عاشق واقعی نیست چون عاشق واقعی کسی هست ک (ایمان.صداقت‏ واقعی‏)داشته باشد.این روزا همه عاشقن اما عاشق پلاستیکی...
به امید موفقیت روز افزون

vahid
+11 #76 vahid 1391-09-18 22:45
خیلی سخته یکی رو خیلی دوس داشته باشی اما اوناصلا بهت فکر نکنه.با کل ادمام از دنیای لجنتون بیزارم

n.m
+14 #75 n.m 1391-09-15 06:11
من وعشقم هم سن هستیم درست سال اول دبیرستان عاشق هم شدیم ی عشق رویایی ولی تواین راه کلی سختی کشیدیم بیش از حد تصورتون اون الان سربازیشورفت وبعددرسش رفته سرکار منم لیسانسموگرفتم و ی جایی مشغولم مابهم نرسیدیم ولی هنوز بااینکه دست روزگارماروازهم دورکرده و4ساله هموندیدیم رابطمونوب امید وصالمون حفظ کردیم..برامون دعاکنید

علی
+10 #74 علی 1391-09-13 18:21
اغلب میدانند که عشق مفهوم خیلی وسیع دارد.
من عشق را از مفهوم وابستگی شدید و یکطرف تجربه کردم.
وقتی که تمام او میشود مقصد تو.انتهای آخر همه چیز برای تو
کنایه هایش میشود وصتف تو
تمام وجودت میشود عبادت او
او مظهر نیایش تو

maryam
+35 #73 maryam 1391-09-13 06:11
دعا کنید منم به عشقم برسم خیلی دوسش دارم

paradise girl
+8 #72 paradise girl 1391-09-12 06:55
بسيار زيبا بود.@-}--
3>ما ٦ساله كه عاشقه هميم!3>
٦سال پيش عاشقه كسي شدم كه از تهه دلش خبر نداشتم،بالاجبار از هم جدا شديم! چند ماهه كه خيلي اتفاقي،از رو شانس همديگر و پيدا كرديم و الآن خوشبخترينيم.
-ساده باشي،زود حلت ميكنن ميرن سراغ مسئله بعدي...(به كسي كه لايقتونه عشق بورزيد،عشق رو هديه بدين)

نیما
+27 #71 نیما 1391-09-10 09:45
آپم´´´´´´´´´´´,;****,´´´´
´´´´´´´´´´´´,*¨¨,"¨¨*,´´´
´´´´´´´´´´´,**¨¨¨@";";;-…
´´´´´´´´´-,¨**¨¨¨¨")""-""""
´´´´´´´´//,***¨¨¨¨*
´´´´´´´(,(**/*"¨""¨¨*
´´´´´´((,*/*;);*)¨¨¨¨*
´´´´´((,**)*/**/¨¨¨"¨*
´´´´,(,****.:)*¨¨¨¨¨¨*
´´´((,*****)¨¨¨¨¨¨¨*
´´,(,***/*)¨*¨¨¨¨,¨*
´´,***/*)¨*¨¨,¨*
´)*/*)*)*¨¨*
/**)**¨¨"\\)\\)
*/*¨¨¨¨,...)!))!).....,(
",¨¨¨¨_)--"--"------/_.
این پرنده اومده شمارو به وبلاگم دعوت كنه!
آپم
آپم
آپم

رز
+13 #70 رز 1391-09-09 22:57
من خودم عاشقم.با اینکه خیلی از عشقم بی اعتنایی دیدم باز عاشق موندم.تا اینکه خودشم عاشق شد..
اما لعنت به این روزگاره حسود که مارو از هم جدا کرد..........
(((برام دعا کنید)))

ali
+24 #69 ali 1391-09-09 05:05
سلام به همه دوستان -هميشه هر كسي اسم عشق مياورد بهش ميخنديدم اما حالا بعد از 7سال نتوانستم اوني كه دوستش داشتم جلو چشم بايكي ديگه رفت رو فراموش كنم

شقایق
-4 #68 شقایق 1391-09-07 13:38
وبلاگت فوق العده بود لطف کنی بیای به وب منم سر بزنی مشکر میشم

nafas
+18 #67 nafas 1391-09-06 18:50
میگویند دلتنگ نباش! مثل این است كه به آب بگویند خیس نباش!

عسل
+12 #66 عسل 1391-09-01 09:44
خوش بحال کسیکه عاشق نشده. من عاشق شدم ولی عاشق کسی که میدونستم همسطح خودم نیست. هم من اونو دوست دارم و 6 ساله پاش وایسادم هم اون. الان یکساله داره میاد خواستگاریم ولی بابام قبول نمی کنه. برامون دعا کنید.......

رضا
-11 #65 رضا 1391-08-24 19:17
شزمنده همتون تا حالا عاشق نشدم
ولی اینطوری که این متنا میگه همش نرسیدنه
بهتر که نشدم

سحر1433
+18 #64 سحر1433 1391-08-23 06:17
قشنگ بود
ولی کاش همه عشقای دنیاواقعی بودن

مسعود قلي نزاد
+2 #63 مسعود قلي نزاد 1391-08-22 05:37
سلام ايول چه متنهايي /اگه ميشه منو به اسم منو به ذهنت نه به دلت بسپار لينك كن بعد بگو با چه اسمي لينكت كنم يا حق

sabad
+19 #62 sabad 1391-08-19 18:12
به والله عشق کشکه شوهرم با عشق با من ازدواج کرد حالا هم میگه عاشقمه ولی درد دلها و اسمسهاش با دخترهای دیگس من رو فقط برای رفع کردن گرسنگی تمیزی خونه و... می خواد این عشق به درد عمه اش می خوره. دختر ها عشق هیچ پسری رو باور نکنید به خدا دروغه

فاطي كشته مرده ي مسي
+17 #61 فاطي كشته مرده ي مسي 1391-08-16 19:39
كي كفته عشق كشكه؟اكه عشق كشك بود هيج وقت تو دنيا غم و غصه اي به وجود نمي يومد عشق طعم زندكي به نظر من زندكي بدون عشق هيج وقت تشكيل نمي شه اكه بكشه زود تموم مي شه اينو به همتون قول مي دم من خودم يكي از عاشق ترينام و عشقو مب برستم با اين كه خيلي سختي كشيدم اما واسه من همشون شيريني زندكيمه :roll:

erfan
-23 #60 erfan 1391-08-13 16:12
خیلی شعر و ور بود بازم مر30

رحمان
+6 #59 رحمان 1391-08-09 19:31
عالی بود ممنون
عشق چیست که همه از آن می گویند؟

ع: عبرت زندگی

ش: شلاق زمانه

ق: قصاص روزگار

اما افسوس و صد افسوس که شلاق زمانه را خوردم ، قصاص روزگارم را کشیدم! اما عبرت نگرفتم.

رحمان
+3 #58 رحمان 1391-08-09 19:31
عالی بود ممنون
عشق چیست که همه از آن می گویند؟

ع: عبرت زندگی

ش: شلاق زمانه

ق: قصاص روزگار

اما افسوس و صد افسوس که شلاق زمانه را خوردم ، قصاص روزگارم را کشیدم! اما عبرت نگرفتم.

parisa
+4 #57 parisa 1391-08-09 10:53
منم 1ساله ک 1کیو دوس دارم چن وقت پیش بهش گفتمو اون گف برم پیشش وقتی رفتم تا چن روز همه چی خوب بود اما بعد بهم گف برم پی زندگیم اما نفهمید ک زندگیم خودشه ترخدا واسم ذعا کنید بیاد پیشم من خیلی خسته ام دوس دارم بمیرم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

نوشین
+19 #56 نوشین 1391-08-01 08:09
سلام مرسی مطالب قشنگ بودن
چندتاشونونشتم
من خودم عاشقم وخواهم بودهرچندکه مزه تلخ جدایی روچشیدم
عاشقی عالم دیگه اس
ولی دوست داشتن واقعی تره
سعی کنید دوست داشته باشید

علی
+4 #55 علی 1391-07-30 18:48
واقعا فوق العاده بود خیلی ازتون ممنونم

فرامرز
+6 #54 فرامرز 1391-07-28 06:25
خوب بودمرسی

atena
+19 #53 atena 1391-07-24 12:58
به نظر من عشق وجود داره کسی که میگه عشق کشکه عشق حقیقی رو تجربه نکرده...
تجربه کنید قشنگه ولی جداشدن از عشقت دردناکه!!!!!!!

atena
+15 #52 atena 1391-07-24 12:51
سلام خیلی قشنگ بودن
دعا کنید منم به عشقم برسم...
دوستتون دارم!

فراموش کردنت برایم مثل آب خوردن بود از همان آب هایی که میبرد توی گلو و سالها سرفه می کنم.

عسل
+32 #51 عسل 1391-07-22 19:29
مهم نیست چقدر طول بکشد عشق واقعی همیشه ارزش انتظار دارد

آفتاب
-22 #50 آفتاب 1391-07-22 12:23
ِسلام
خسته نباشید
مطالبتون خیلیییییییییییی ییییییییییییییی ییییییییییییییی ییییییییییییییی افتضاح بود
شما یه سر به حافظ و سعدی و ثنایی و سپهری و ... بزنید بعد بیاید با چیزایی که نوشتید مقایسه کنید.
من که فکر کنم خودتون هم از نوشته هاتون پشیمون بشید.

سحر
+23 #49 سحر 1391-07-21 13:04
خوب بود خیلی من همین امروز عشقم ولم کردو رفت :sad:

سجادlove
+3 #48 سجادlove 1391-07-21 07:03
خوب بودند ولی اثلا برای من فرقی نداره چون من اصلا عاشق نیستم

نيما
+8 #47 نيما 1391-07-20 12:31
اي خدا ..............

AlireZza
+2 #46 AlireZza 1391-07-20 09:20
زیبا بود مرسی

حدیثه
+10 #45 حدیثه 1391-07-16 11:49
من از بچگی باید کارگردان میشدم هرکی به من میرسه بازیگره.هرکی یه نظری داره.عشق یعنی زندگی را باختن/چند سالی را بی دلیل با هر الاغی ساختن.از عشق که چیزی به ما
نرسیده. :cry:

iman
-4 #44 iman 1391-07-13 16:09
بسیار عالی بود

ali
+9 #43 ali 1391-07-12 20:25
من از خوار لب دیوار فهمیدم که ناکس
کس نمیگردد از این بالا نشینی ها
.
.
.
عشق بسوزی که سوزاندیم

پیمان
+8 #42 پیمان 1391-07-12 13:31
تورو خدا از عشق نگید که دلم خونه.همش دروغ و بازی دادنه.

تنها
+12 #41 تنها 1391-06-29 17:09
به نظرم عشق واقعی عشقیه که بعد وصال و ازدواج نه تنها کمرنگ نشه که پررنگتر هم بشه درست مثل من و شوهرم که الان بعد از 5 سال ازدواج هر روز بیشتر از قبل عاشق هم میشیم و برا هم میمیریم و باور کنید طاقت جدایی از همدیگه بیشتر از دو سه روز رو نداریم
عشق واقی یعنی بی توقع بودن از عشقت و گذشت کردن و ترجیح دادن خواسته های عشقت به خواسته های خودت اما نه از روی اجبار که از روی محبت خالص با اشتیاق تموم
حرفای منو فقط کسایی درک میکنن که این وضع رو درک کرده باشن

سارا
+7 #40 سارا 1391-05-05 16:02
خوب بوداماهمش ازجدایی بود

سوگند
+10 #39 سوگند 1391-05-03 19:22
سلام به همه دوستان ومدیر این وبلاک - عشق یعنی یک جهان بیچارگی.عاشق شدن تمام شد اون روزها گذشت که همه عاشق میشدن وبه هدفشون میرسیدند الان عشق یعنی مچاله شدن ما دخترهای بیچاره

سوگند
+9 #38 سوگند 1391-05-03 19:15
خیلی عالی وقشنگ بود فقط جملات خیلی تو هم دیگه رفتن از بس که خطش ریزه

سمیه
0 #37 سمیه 1391-05-02 22:21
من به عشقم رسیدم و عشقم قبول دارم اگه دیدین به عشقتون نرسیدین معنیش این نیست که از عشق پا خ.ردین معنیش اینه که از اولم عشقی بینتون نبوده چون عشق دایی ناپذیره

آرنیکا
+1 #36 آرنیکا 1391-05-01 09:58
سلام دوست عزیز
باید بگم عشق خیلی هم قشنگه ولی اینو هم باید در نظر بگیریم که چطور با عشق برخورد کرد هر جایی که توش خودخواهی باشه عشق نمیشه :-) ;-) :P

مریم
-1 #35 مریم 1391-04-31 09:25
خیلی قشنگه همین الان چن تاشونو برا خودم نوشتم مرسی :-)

امیر
+2 #34 امیر 1391-04-31 08:45
با سلام
ممنون از سایت20دتون عالیییییییییییی یییییییییییی بود

اضافه کردن نظر

توجه کنید : نظرات جدید شما پس از تایید مدیریت در بالای نظرات قبلی نمایش داده میشوند.

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

موسیقی بیکلام