مجموعه تصاویر دکوراسیون داخلی

دکوراسیون منزل

علاوه بر اطلاعاتی که در این بخش از سایت مشاهده می فرمایید . ما کالکشنی از تصاویر دکوراسیون داخلی ( به ویژه منازل ) را بر روی دو عدد DVD مهیا کرده ایم که برخی از تصاویر این کالکشن در مطالب سایت نیز انتشار یافته اند

توضیحات مربوط به این کالکشن :

بزرگترین مجموعه عکسهای معماری داخلی شامل

- تصاویر زیبایی با کیفیت بالا از گچبری و نور مخفی در سقف

- صدها تصویر از صنایع چوبی لوازم خانه مثل کمد ، صندلی ، مبلمان ، میز

- صدها تصویر کاغذ دیواری

- معمار ی و طراحی داخلی مکانهای پزشکی ، اتاق پذیرش و اتاق انتظار ، بیمارستان و مطب ها همچنین مراکز آموزشی ، کتابخانه ها ، غرفه های فروشگاهی

معرفی آثار معماران آمریکایی در پروژه های ارایه شده توسط آنها برای دفاتر کار منازل مسکونی ، رستوران ها و استادیو ها
- تصاویر و پلان های منازل مسکونی : اتاق خواب ، نشیمن ، حمام و دستشویی، اتاق کودکان ، استخر ، جکوزی

- تصاویری بسیار زیبا از نور پردازی های طبیعی و همچنین چراغ های رنگی در منازل و مکانهای عمومی

- طراحی های زیبای مکانهای عمومی ، ادارات ، دانشگاهها ، سالن های همایش و مراکز بزرگ و کوچک خرید

- طرح هایی زیبا از مبلمان اداری ، پارتیشن بندی ها و میزهای کامپیوتری

- به همراه کالکشنی از آبجکتهای معماری سه بعدی

پرداخت وجه بعد از تحويل

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سبز لیمویی برای دکوراسیون اتاق خواب

سبز لیمویی نوعی سبز روشن است این رنگ رنگی پر جنب و جوش و شاد است و زمانی که در فضایی استفاده می شود احساس تازگی و سبکی می دهد. برای داشتن این رنگ زیبا در دکوراسیون اتاق خواب به بهترین نحو لازم است مراحل تکمیلی را انجام دهید که ما شما را با این مراحل در این مطلب آشنا می سازیم.

1.جلوه دیوارهای سبز رنگ اتاق خواب خود را با رنگ های خنثی تر تکمیل نمایید. شما می توانید از رنگهای: کرم ، سفید ، قهوه ای مایل به زرد یا زرد کم رنگ در کنار رنگ سبز دیوار ها استفاده نمایید و طراوت و چالاکی از سبز روشن را به تعادل برسانید. استفاده از رنگی مانند نارنجی نیز می تواند جلوه زیبایی به دیوارهای سبز رنگ اتاق شما بدهد.

2.استفاده از نور طبیعی در دکوراسیون سبز رنگ اتاق بسیار لازم و حیاتی است زیرا اگر نور اتاق کم باشد سبز لیمویی اتاق شما ممکن است به سبز نخودی مایل شود و جلوه دلخواه شما را نداشته باشد. استفاده از پرده های پارچه ظریف و نازک برای پنجره ها اجازه می دهد تا در نور طبیعی راحت تر به داخل اتاق راه یابد و به همراه نور پردازی مصنوعی تکمیل گردد.

3.صرف نظر از چه سبک دکور ترجیحا از وسایلی از جنس شیشه شفاف و وسایل آینه ای در اتاق خوابی به رنگ سبز لیمویی استفاده کنید زیرا این کار می تواند فضا را درخشان تر نماید.

4.دیوار اصلی اتاق خواب خود را برجسته سازید. اصولا در اتاق خواب دیوار پشت تخت دیوار اصلی اتاق است زمانی که برای رنگ دیوار از رنگ سبز استفاده می کنید می توانید زیبایی جلوه این رنگ را چندین برابر کنید و یکی از راه ها برای اینکار برجسته سازی دیوار کانونی(اصلی ) اتاق خواب اجرای هنر پتینه روی زمنیه سبز رنگ آن دیوار است.

5.تا می توانید از عناصر و متریال های طبیعی مانند چوب و انواع سنگ ها در دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده نمایید زیرا در کنار رنگ سبز روشن که رنگی طبیعی است می تواند جلوه آرام بخشی را بوجود آورد

اضافه کردن نظر

توجه کنید : نظرات جدید شما پس از تایید مدیریت در بالای نظرات قبلی نمایش داده میشوند.

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

هدایای تبلیغاتی