تبدیل عکس یادگاری به هدیه ای ماندگار

New Page 2

همیشه هدیه  گران قیمت بهترین نیست ! هدیه ای که تقدیم میکنید بهتره ماندگاری طولانی داشته باشه ، جالب و جذاب باشه و مهمتر از همه یه هدیه خاص باشه که هرجایی نشه آنرا تهیه کرد

فرهنگ هدیه دادن یکی از زیبا‌ترین رسوم بین انسانهاست، همیشه هدیه دادن لبخند و شادی را برای هدیه گیرنده و حس هیجان انتخاب، خرید و احساس رضایت را در هدیه دهنده ایجاد می کنید. تا حالا به این فکر کرده‌اید که چطور میشه بهترین انتخاب هدیه را داشت؟ چطور باید بدونم بهترین هدیه‌ها کدامند؟ چطور باید سعی کنم با توجه به کارکتر طرف مقابل بهترین انتخاب را داشته باشیم؟ چطور می‌توانم با بودجه موجود بهترین خرید را انجام دهیم؟

 

در اینجا نمونه هایی از کاری که ما میتوانیم برای شما انجام بدهید را خواهید دید . یک تصویر با کیفیت مناسب از کسی که میخواهید بهش هدیه بدهید را انتخاب و به برای ما به آدرس ایمیل سایت ارسال کنید در نهایت شما یه تصویر هنری دریافت میکنید که قابلیت چاپ بر روی شاسی یا هر  شی دیگری را دارد و با اینکار تون یه هدیه به یادماندنی با قیمت مناسب تهیه میکنید

 

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09377836767 تماس حاصلفرمایید

 

 

Image

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید میتوانید یک عکس یادگاری را به یک طرح هنری زیبا متشکل از هزان عکس تبدیل کنید !

این کار را به ما بسپارید بعد از ارسال و انجام کار فایلی با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد که میوانید از آن پرینت تهیه کرده و حتی بر روی اشیا مدنظرتان چاپ کنید و آنرا هدیه بدهید .

 بعنوان مثال میتوانید تصویر نهایی را بر روی شاسی در سالن پذیرایی نصب کنید

 

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09377836767 تماس حاصلفرمایید

 

حقایقی جالب از اقتصاد نیویورک

نیویورک یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای آمریکا و یکی از گران‌ترین شهرهای جهان است. اقتصاد این شهر بیشتر مبتنی بر خدمات مالی، بانکی، گردشگری و بورس است.
به گزارش بیزینس اینسایدر، در ادامه با حقایق جالبی از این شهر آشنا می شوید:


۱-متوسط دستمزد ساعتی در نیویورک ۲۱.۶۳ دلار است که ۶ دلار بیشتر از متوسط کشوری است با این حال ساکنان این شهر برای تامین مایحتاج زندگی در این شهر باید ۷۶.۱۶ ساعت در هفته کار کنند. متوسط درآمد ساکنان این شهر ۶۲ هزار و ۷۶۵ دلار در سال و حداقل هزینه زندگی در آن ۴۲ هزار و ۸۲۹ دلار در سال برآورد شده است. این شهر در حال حاضر گران ترین شهر آمریکا است.
۲- نیویورک تنها شهری در جهان است که بیش از ۱۰۰ میلیاردر دارد. در این شهر ۱۰۵ نفر با ثروت یک میلیارد دلار و بیشتر زندگی می‌کنند که به تنهایی از تعداد میلیاردرها در کشورهایی چون: هند، انگلیس، فرانسه و ژاپن بیشتر است!
۳- متوسط هزینه اجاره یک اپارتمان دوخوابه در این شهر ۳۵۰۰ دلار در ماه است که دو برابر متوسط در کل امریکا است. بدان معنا که هزینه اجاره یک آپارتمان دوخوابه در این شهر معادل ۸۲ درصد متوسط حقوق ماهانه شهروندان آمریکایی است!
۴- متوسط قیمت خانه در منطقه منتهن نیویورک ۱.۵ میلیون دلار است که پنج برابر بیشتر از متوس طقیمت خانه در کل امریکا است.
۵- رکورد گران ترین خانه فروخته شده در آمریکا نیز متعلق به نیویورک است: امسال یک پنت هاوس به قیمت ۲۳۸ میلیون دلار در نیویورک توسط کن گریفین خریداری شد.
۶- متوسط هزینه زندگی برای یک خانواده چهارنفره در نیویورک ۱۲۴ هزار و ۱۲۹ دلار در سال است. برخی از مهدکودک‌های لوکس این شهر برای یک سال شهریه ۵۰ هزار دلاری از خانواده ها طلب می کنند!
۷- هزینه های بالای زندگی باعث مهاجرت تعداد زیادی از میلیونرها از این شهر شده است چرا که آن‌ها یک زندگی لوکس در سایر شهرها را به یک زندگی عادی در این شهر ترجیح می‌دهند: تنها در سال ۲۰۱۶ حدود ۸.۴ میلیارد دلار سرمایه توسط میلیونرها از این شهر به دیگر نقاط خارج شد.
 

تصاویر جالب ماه گرفتگی سیاره مشتری

این تصویرمنحصربه فرد به وسیله فضاپیمای جو در مانور پروازی ماه سپتامبر برفراز سیاره مشتری به دست آمده است؛ کارشناسان ناسا اعلام کرده اند ماه گرفتگی در سایر سیاره‌های منظومه شمسی با زمین متفاوت است.به طور مثال سایه قمر آیو بر سطح سیاره مشتری بسیار واضح و مشخص است در حالی که در ماه گرفتگی در زمین، سایه ماه کم رنگ برسطح زمین می‌افتد.
به گفته دانشمندان علت اینکه سایه ماه روی زمین محو و سایه آیو بر سطح مشتری بسیار مشخص است به دلیل ابعاد بزرگ قمر آیو و فاصله نزدیک آن به سیاره مشتری بوده که سبب می‌شود نور خورشید به میزان فراوان به وسیله قمر مسدود و تصویر واضحی از آن بر سطح سیاره  ظاهر شود.

 


فضاپیمای جونو اواسط سال ۲۰۱۶ وارد مدار دور سیاره مشتری شده است و تاکنون تصاویری منحصربه فرد و از سطح بزرگ‌ترین سیاره منظومه شمسی به زمین ارسال کرده است.
این فضاپیما در سال ۲۰۱۱ به فضا پرتاب شده است و اکنون هر ۵۲ روز یک بار به دور سیاره گردش می‌کند؛ به گفته محققان جو سیاره مشتری و مناطق اطراف آن از جمله خطرناک‌ترین فضا درمنظومه شمسی به دلیل وجود پرتو‌های کیهانی فوق العاده شدید است.
دانشمندان پس از ورود جونو به جو سیاره مشتری گمان نمی‌کردند که این فضاپیما برای بازه زمانی طولانی به فعالیت ادامه دهد، اما جونو پایدار باقی ماند و اکنون به مدت بیش از دو سال است که به مطالعه درباره مشتری و قمر‌های آن می‌پردازد.
سیاره مشتری هم مانند زحل دارای حلقه‌هایی به دور خود است که البته بسیار نازک‌تر و ضعیف برای مشاهده از روی زمین هستند. یکی از دستاورد‌های کاوشگر جونو، تصویربرداری از حلقه‌های مشتری بوده است.
کارشناسان موفق به کشف آتش فشانی فعال روی یک دهانه آتش فشانی بر روی قمر آیوی سیاره مشتری به وسیله کاوشگر گالیله ناسا شده اند.

کاوشگر گالیله در سال ۱۹۸۹ به سوی سیاره مشتری پرتاب شد و در نهایت در سال ۲۰۰۳ ماموریت آن به اتمام رسید.
محققان اعلام کرده‌اند با وجود فعالیت آتش فشانی در قمر آیو، این احتمال وجود دارد که هیچ ماگما (مواد مذاب آتش فشانی) در زیر پوسته سطحی آیو وجود نداشته باشد؛ با بیش از ۱۵۰ منطقه آتش فشانی، قمر آیو، آتش فشانی‌ترین قمر در منظومه شمسی است.


منبع: cnet

برخی دانستنی های عجیب

داوينچي همزمان با يک دست مي نوشت و با يک دست نقاشي مي کرد !

هيتلر از مکان هاي بسته وحشت داشت !

مار مي تواند تا نيم ساعت بعد از قطع شدن سرش نيش بزند !

هر انسان تا 8 دقيقه بعد از قطع گردنش هنوز به هوش است !

اغلب مارها 6 رديف دندان دارند !

وقتي به خورشيد نگاه مي کنيد ? دقيقه قبل از آن را مشاهده مي کنيد !

قلب ميگو در سر آن واقع است !

ظروف پلاستيکي تقريبا 50 هزار سال در برابر تجزيه مقاومند !

حدود 250 نفر از محققان ناسا ايراني هستند و رئيس کامپيوتر ناسا يک ايراني است !

دانشمندان دريافته اند مورچه ها هم مانند انسان ها صبح ها خميازه مي کشند !

حس بويايي مورچه با سگ برابري مي کند !

آيا مي دانستيد تصميم بر اين بود که کوکا کولا به عنوان دارو استفاده شود !

با 30 گرم طلا مي توان نخي به طول 81 کيلومتر درست کرد !

فنلاند از 170 هزار و 585 جزيره تشکيل شده است !

زمين در آغاز پيدايش 2000 بار بزرگتر از حجم کنوني اش بود !

در زبان عربي براي کلمه شمشير 850 واژه مختلف وجود دارد !

گرانترين کفش دنيا 1 ميليارد و 700 ميليون تومان است !

براي تخمين زدن حشره هاي روي زمين کافيست به ازاي هر انسان 200 ميليون حشره ريز و درشت در نظر بگيريم !

کوسه با شنيدن ضربان قلب طعمه خود آن را پيدا مي کند !

فيل تنها حيواني است که نمي تواند بپرد !

قلب وال در هر دقيقه فقط ? بار مي زند !

ايرانيان در انگليس ثروتمندترين قشر هستند حتي ثروتمندتر از ملکه اليزابت !

در سال 1380 تعداد گوسفندان زلاندنو 44 ميليون راس اعلام شد در حالي که جمعيت اين کشور4 ميليون نفر بود !

قوه چشايي پروانه در پاهاي آن تعبيه شده است !

جوانان هندي شادترين و ژاپني ها افسرده ترين هاي جهان هستند !

مغز در هنگام خواب فعالتر از وقتي است که تلويزيون مي بينيد !

90% سم مار از پروتئين تشکيل شده است !

چشم انسان معادل يک دوربين 135 مگا پيکسل عمل مي کند !

آب دريا بهترين ماسک صورت است !

سرعت عطسه يک انسان برابر است با 160 کيلومتر در ساعت !